-
A ви снідaєтe?
Фoрмулa здoрoвoгo тa кoриснoгo снідaнку
Xaрчoвa тaрілкa укрaїнця — щo цe?
2. Вівсянку тa мюслі, які дoвгo брoдять у кишківнику тa дaють xибнe відчуття ситoсті, щo швидкo зникaє.
Тож віднесіться накануне свого сніданку із увагою та фантазією. Пам’ятайте — правильний початок дня – запорука плідної роботи держи весь день. Будьте здорові!
Багато людей безлюдный (=малолюдный) снідають з якоїсь причини (невыгодный встигаю,не хочу, немає апетиту). Але вже зранку ми приймаємо безліч рішень, думаємо ради майбутні дії (як доїхати, зателефонувати, написати…). Безпосередньо мова йде насчет офісних співробітників. Їхні потреби суттєво відрізняються від потреб сільського мешканця, який працює, наприклад, для городі на свіжому повітрі, працівників вугольних шахт разве іншої важкої фізичної праці,спортсменів, дітей альбо годуючих матерів.
4. Поперед сніданку добре вживати чайная церем чорний, каву натуральну заварну альбо какао із вершками та цукром, адже священнодействие вчасно підтримувати та годувати в першу чергу мозок, що потребує глюкози, та судини, які чекають возьми білок та нормалізацію тонусу.
2. В сніданок добре включати хліб ли тости, із сиром, маслом вершковим, що если як і білковою складовою яко і вуглеводнневою.
1. Молочні каші — дорослим людям, а особливо працюючим.
© Медичниий портал Привет-Інфо
Офісні працівники сидять працюють годинами после комп`ютером, безперервно завантажуючи головний мозок, приймають важливі стратегічні рішення, неважный (=маловажный) відокремлюючи їх від емоцій, поглинають в масиви інформації, отнюдь не помічаючи навантаження на очі. Стали звичайними типові проблеми офісних співробітників: потеря сенсу життя, гіподинамія, хронічний стрес і перевтома, захворювання кишківника, венозні застої у малому тазі та надлишкова шест.
У сьогоднішньому ритмі життя потрібно міцне привет`я та висока працездатність. Бути здоровим итак модно! Засоби масінформації, глянцеві журнали та інтернет наперебій розповідають ради нові течії в оздоровленні, новітні методики, тощо …. 21 століття нате дворі — а людина так і без- змінилася! У нас все ті ж потреби.Эдак, вони різні, але є базові: безпека, їжа та продовження роду, а також: відпочинок, отключка, кохання, соціальна реалізація та визнання,- і т.д.
Олена Мельник, лікар-фітотерапевт,іридодіагност, дієтолог, засновник та капитан производства Центру «Доктор Мельник», яка була запрошена в якості доповідача Health Promo розповіла оборона один із найважливіших прийомів їжі – сніданок.
Діана Дебич, лікар, кореспондент медичного порталу Привет-Інфо
Потреба в їжі одна із головних. Саме тому величезна індустрія – харчова промисловість, працює в задоволення цієї потреби. Нещодавно було прийнято та рекомендовано як керівництво после дії так звана «Харчова тарілка українця». Саме следом прописані рекомендації щодо вживання основних груп продуктів: білків, жирів та вуглеводів, води, овочів фруктів.
Що треба враховувати возле підборі продуктів для сніданків: харчова поживність, насиченість від невеликої кількості, легкість в приготуванні, доступність продуктів, сезонність та якість, зовнішній вигляд та ціна. В ідеалі кількість калорій споживаних бери сніданок має становити 40% від денного раціону і це – приблизно 500 ккал. Проте, важлива никак не стільки калорійність, скільки індивідуальна насиченість потрібними компонентами.
Быть використанні матеріалів статті активне посилання нате zdorov-info.com.ua обов`язкове
3. Круп’яні вироби. Це можуть бути цільні крупи — перлова, ячнева,пшенична, цицания, пшоно, кус-кус, булгур, кіноа та інші зварені сверху воді, з вершковим маслом.